Loading

Eлектроинженер за онлайн казина на живо

Данни за компанията

Онлайн казина на живо

Описание на длъжността

ОСНОВНО ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ:

Основната цел на електроинженера е да осигури надеждната и безпроблемна работа на обслужваното електрооборудване и устройства,
както и стриктното спазване на нормите за охрана на труда при експлоатацията на електроинсталациите.

ОСНОВНИ И ДОПЪЛНИТЕЛНИ ОТГОВОРНОСТИ:

• Осигурява планирането, създаването и надзора на електрическите системи на компанията (включително: мащабна UPS система, генератори и IP базирани системи за наблюдение).
• Да поддържа оперативните функции на ISO 50001 (енергийно управление).
• Изготвяне на предварителен проект на електрическата инфраструктура за новите локации
• Да осигури спазването на дизайна, спецификациите и кодовете на проектния план за текущите проекти чрез насочване или координиране на инсталациите, но също и чрез изплитането и поддръжката им.
• Консултиране при проектирането на електрически системи и оборудване за широк спектър от проекти
• Гарантиране, че процедурите и схемите, свързани с електроенергията, са разработени, документирани, внедрени и актуализирани.
• В случай на повреди на оборудването, да идентифицира проблема, да поиска съдействие от производителя
ИЗИСКВАНИЯ:ОБРАЗОВАНИЕ: ВИСШЕ
ОПИТ:ПОДОБНА РОЛЯ: минимум 3 години в проектиране, внедряване или надзор на електрически системи.

УСЛОВИЯ НА РАБОТА:Работа в офис,График на работа: 8 часа/ден на смени
НЕОБХОДИМИ ЗНАНИЯ:
Английски средно ниво,Специализирани курсове,Компютърна грамотност напреднало ниво
Познаване на стандарта за осветление EN12464 и стандарта за аварийно осветление EN1838.
Познаването на принципите на работа на UPS и нисковолтови системи - видеонаблюдение, пожароизвестяване, BMS и проектиране на структурни кабелни системи ще се счита за предимство.
Удостоверението за проектиране на електрическа инсталация 0,4 kV и удостоверение за проект за ниско напрежение ще се считат за предимство.

НЕОБХОДИМИ СПОСОБНОСТИ:
Умения за внимание.Възможност за изследване на нови модели, технологии и конструкции.
Способност за работа както самостоятелно, така и като част от екип.Точност и способност за спазване на срокове.
Отлични комуникативни умения, внимание към детайла, поддържане на високи стандарти за качество.

Заплата:

3800 лв.

Информация за контакт

Десислава Динева

  office@kartelconsult.com

Всички кандидатури ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност.
Всички обозначения са насочени към двата пола.
С изпращане на тази форма се съгласявате с нашите Общи условия.

КАНДИДАТСТВАЙ СЕГА
ЗАЕТОСТ:
постоянна
ЛОКАЦИЯ:
София
ВАЛИДНА ДО:
2022-09-28
КАТЕГОРИЯ:
Други